Zakład fotograficzny Grażyny Konopnickiej działa nieprzerwanie od 1991 roku. Jest to rodzinna firma na którą składa się tradycja, konsekwencja, sumienność, a przede wszystkim zrozumienie klienta. Jako tradycjonaliści specjalizujemy się w wygasającej już sztuce fotografii analogowej, jednak jesteśmy również mistrzami fotografii cyfrowej. Wykonujemy pełen zakres usług związany z obiema sztukami.

Jako jedni z nielicznych wykonujemy ręczny retusz negatywów czarno-białych analogowych. Jest to zajęcie wymagające niezwykłej precyzji, cierpliwości oraz wieloletniej praktyki.

Jesteśmy jedynym, ostatnim zakładem we Wrocławiu, który wykonuje ręcznie robione powiększenia czarno-białe analogowe. Jesteśmy zatem jedynym, ostatnim zakładem we Wrocławiu, który wykonuje zdjęcia z duszą. Wkładamy w swoją pracę coś więcej niż tylko czas. Przy zdjęciach analogowych każda odbitka jest niepowtarzalna, na swój sposób wyjątkowa. Ten właśnie fakt czyni nas wyjątkowymi. Czyni nasz zakład czymś więcej niż tylko firmą. Jesteśmy profesjonalistami, ale przede wszystkim artystami z mocnym przywiązaniem do tradycji sztuki, którą się zajmujemy.